Svatební dekorace a výzdoba v Praze

Nabízíme LEVNÉ svatební dekorace v Praze na „svatební ulici“ (ul. 5. května) v Praze 4.

V prodejně najdete širokou škálu barev i materiálů dekorací i textilií. Obchod se pyšní cenami, které patří k nejnižším na trhu. Pokud potřebujete více informací nebo rozsáhlou svatební konzultaci, objednejte si u nás schůzku info@svatebni-doplnky.cz nebo na 605 578 69. Na prodejně vždy zastihnete některou z našich aranžérek, floristek či dekoratérek, které jsou připraveny vám poradit.

Svatební dekorace

Svatební dekorace
Svatební dekorace

Když potřebujete pomocnou ruku…

Nabídka doplňkových služeb:

Příprava vaší báječné svatby, oslavy nebo firemního večírku v 5 krocích

1. KROK: KONZULTACE

Na úplném začátku stojí konzultace s koordinátorkou, které svěříte své představy o vaší svatbě, firemní akci, večírku i oslavy. Čeká na vás v obchodě v Praze 4 (ul. 5. května). Tel.: 6055786990

01
40
Svatební dekorace
02

2. KROK: INSPIRACE

Na schůzce se dozvíte o aktuálních trendech, sezónních požadavcích a také si budete moci prohlédnout naše portfolio. Máme na kontě stovky svateb, firemních oslav, večírků, narozenin a jiných akcí.

3. KROK: NABÍDKA

Jakmile budete mít jasno, vytvoříme soupis všech požadovaných položek a vytvoříme vám nabídku s cenovou kalkulací. Připravili jsme výhodné balíčky.

03
Svatební dekorace
Svatební dekorace
04

4. OBJEDNÁVKA

Finální objednávka obsahuje soupis objednaných položek (zboží i služby) a také další provozní záležitosti a detaily k realizaci. Zaplatíte 80% zálohu.

5. VŠE BEZ STAROSTÍ

V předvečer vašich vdavků připravíme svatební tabuli, sál na hostinu i zábavu, prostranství obřadu a další. Všechny dekorace budou na svém místě. V Den D vám doručíme vaše čerstvé květiny a připravíme je dle dohodnutého scénáře.

05
Svatební dekorace