OBCHŮDEK S DEKORACEMI A VÝZDOBOU NA KLÍČ

Útulná kamenná prodejna plná dekorací a doplňků patří mezi nejvybavenější obchody se sortimentem. Sídlí v budově Obecního úřadu v Troubelicích u Uničova. Obchod nabízí LEVNÉ dekorace a doplňky.

Najdete u nás dekorace na tabuli, obřad a večerní párty. Nejenže u nás výhodně nakoupíte, ale také si odnesete spoustu inspirace. K dispozici je vám zkušená dekoratérka.

Součástí obchodu je také půjčovna svatebního mobiliáře. Máme k dispozici 3 000 elastických potahů na židle, také dřevěný altánek, slavobránu, vysoké a nízké skleněné vázy a další dekorační sortiment nezbytný na svatbách a velkých oslavách.

Kamenný obchod  je místo, kde rozumíme kreativní tvorbě. Místo, kde naleznete širokou nabídku sortimentu pro kreativní tvoření. Nabízíme vánoční dekorace, adventní věnce, věnce na dveře, svíčky, baňky, světýlka, stuhy, organzy, satény, lucerny, andělíčky atd.

3
2

Když potřebujete pomocnou ruku…

Nabídka doplňkových služeb:

Šíře sortimentu pro party a svatby v Troubelicích na Olomoucku vás zaskočí

Aranžujeme a dekorujeme

Vedle širokého sortimentu pro vaši svatbu či oslavu vám také vyrobíme dekoraci na přání, nebo poradíme s výzdobou. Vedle rozmanitých dekoračních předmětů nabízíme také výzdobu z živých květin.

03
DSC_8663
svatebni-obchod-troubelice_proc-navstivit_02_ceny
01

Držíme nízké ceny

Vedle prodejny provozujeme také internerový obchod www.svatebni-doplnky.cz. Na obou místech prodáváme za stejné ceny, které udržujeme hodně nízko. Dlouhodobě hlídáme konkurenci.

Oblíbení na východní Moravě

Okruh, odkud k nám zákazníci míří, je široký. Mezi nejčastější města východní Moravy a okolí patří Olomouc, Prostějov, Bruntál, Šumperk, Česká Třebová, Svitavy a další. Vyplatí se k nám dojet i z větší dálky.

02
svatebni-obchod-troubelice_proc-navstivit_03_olomoucko
svatebni-obchod-troubelice_proc-navstivit_04_pujcovna
05

Stále doplňujeme půjčovnu

Provozujeme půjčovnu svatebních dekorací, vybavení a party doplňků. V mobiliáři máme stovky židlí, 3 000 potahů na židle a k nim rozmanité stuhy. Půjčujeme také altan, slavobránu, ale i vázičky, nádoby a další.

Těší se na vás sympatický kreativní tým

Jsme tým nadšený do pořádání svateb a zajišťovaní nezbytností pro oslavy a party. Pokud vám nestačí pouze nakoupit zboží, jsme tu pro vás, abychom vám poradily nebo vaši akci zajistily na klíč.

04
svatebni-obchod-troubelice_proc-navstivit_05-sympaticky-tym

Prohlídka prodejny