OBCHŮDEK S DEKORACEMI, KVĚTINAMI A VÝZDOBOU NA KLÍČ

Útulná kamenná prodejna plná svatebních dekorací a svatebních doplňků patří mezi nejvybavenější obchody se sortimentem. Sídlí v budově Obecního úřadu v Troubelicích u Uničova. Obchod nabízí LEVNÉ svatební dekorace a doplňky.

Najdete u nás svatební dekorace na tabuli, obřad a večerní párty. Nejenže u nás výhodně nakoupíte, ale také si odnesete spoustu inspirace. K dispozici je vám zkušená dekoratérka.

Součástí obchodu je také půjčovna svatebního mobiliáře. Máme k dispozici 3 000 elastických potahů na židle, také dřevěný altánek, slavobránu, vysoké a nízké skleněné vázy a další dekorační sortiment nezbytný na svatbách a velkých oslavách.

Kamenný obchod  je místo, kde rozumíme kreativní tvorbě. Místo, kde naleznete širokou nabídku sortimentu pro kreativní tvoření.

Rádi vám pomůžeme s dekoracemi na oslavy, svatby, slavnosti, večírky a jiné akce. Dekorace navrhneme, zrealizujeme a nainstalujeme. Pokud budete mít konkrétní představu, budeme se vám snažit vyjít vstříc a uskutečníme výzdobu přesně podle vašich představ. Dekorace si také můžete pronajmout, nebo zakoupit. Na jakékoliv otázky ohledně výzdoby a dekoraci vám ráda odpoví naše dekoratérka na kamenné prodejně nebo na e-mail: info@svatebni-doplnky.cz. Tel.: 605 578 690

 

Nabízíme podzimní a vánoční dekorace.

 

fialova 10
43762268_2450626621622134_1274725557350694912_o

Když potřebujete pomocnou ruku…

Nabídka doplňkových služeb:

Šíře sortimentu pro party a svatby v Troubelicích na Olomoucku vás zaskočí

Aranžujeme a dekorujeme

Vedle širokého sortimentu pro vaši svatbu či oslavu vám také vyrobíme dekoraci na přání, nebo poradíme s výzdobou. Vedle rozmanitých dekoračních předmětů nabízíme také výzdobu z živých květin.

03
DSC_8663
cats89
01

Držíme nízké ceny

Vedle prodejny provozujeme také internerový obchod www.svatebni-doplnky.cz. Na obou místech prodáváme za stejné ceny, které udržujeme hodně nízko. Dlouhodobě hlídáme konkurenci.

Oblíbení na východní Moravě

Okruh, odkud k nám zákazníci míří, je široký. Mezi nejčastější města východní Moravy a okolí patří Olomouc, Prostějov, Bruntál, Šumperk, Česká Třebová, Svitavy a další. Vyplatí se k nám dojet i z větší dálky.

02
svatebni-obchod-troubelice_proc-navstivit_03_olomoucko
svatebni-obchod-troubelice_proc-navstivit_04_pujcovna
05

Stále doplňujeme půjčovnu

Provozujeme půjčovnu svatebních dekorací, vybavení a party doplňků. V mobiliáři máme stovky židlí, 3 000 potahů na židle a k nim rozmanité stuhy. Půjčujeme také altan, slavobránu, ale i vázičky, nádoby a další.

Těší se na vás sympatický kreativní tým

Jsme tým nadšený do pořádání svateb a zajišťovaní nezbytností pro oslavy a party. Pokud vám nestačí pouze nakoupit zboží, jsme tu pro vás, abychom vám poradily nebo vaši akci zajistily na klíč.

04
svatebni-obchod-troubelice_proc-navstivit_05-sympaticky-tym

Prohlídka prodejny