• Sladký koutek – sweet bar – candy bar

  Sweet bar nebo sladký koutek není jen o dezertech, ale také o dekoracích a doplňcích laděných k celkovému stylu svatby nebo oslavy, které jsme schopny zajistit a připravit.

Sladký bar s dobrůtkami a dezerty tématicky laděnými nejen na Vaši svatbu, ale i na narozeninový či firemní večírek nebo dětskou oslavu. Rády Vám vše připravíme na míru, přesně podle vašich potřeb a nejtajnějších přání. Vše bude laděno do stylu a barev.

Láska je sladká

Svatební dort je vlajkovou lodí každé svatební hostiny. Musí nejen lahodit oku, ale i skvěle chutnat. Proto spolupracujeme pouze s osvědčenými cukrářkami a máme na kontě mnoho různorodých dortových děl.

Nezapomínejte ani na další sladkosti a založte si na své svatbě candy bar neboli sladký bar. Ideálně pokud nechcete mít fádně vyskládané cukrovinky na stole, ale stylový koutek. Ten se stane ozvláštněním vaší hostiny zvláště díky výzdobě pomocí živých květin, dřevěných názvů, nápisů, vlaječek a dalších dekorací.

Co je na svatbě z cukru

 • svatební dort
 • zákusky a poháry
 • sladký bar
 • výslužky
 • dárečky pro svatebčany

Firemní večírek a oslvay

Sweet bar ale nemusí být jen součástí svateb, ale i skvělým doplňkem a zpestřením firemního večírku, dětské oslavy nebo právě Vaší oslavy narozenin. Kromě dortů Vám tak můžeme nabídnout např. křehké tartaletky s vanilkovým krémem a čerstvým voňavým ovocem nebo plněné krémem a celé polité čokoládovou ganáží, vláčné cupcakes, makronky všech barev, dezerty do skleniček a pohárků, jako např. tiramisu, panna cotta, pistáciový dortík, mascarpone dortík a spousty dalších neodolatelných možností a chutí. A co byste řekli třeba ještě na čokoládové truffles, marcipánové bonbónky, nadýchané profiterolky a eclairs nepřeberných chutí, kokosové a vanilkové kostky s krémem a nejčokoládovější brownies?

Sweet bar není jen o dezertech, ale také o dekoracích a doplňcích laděných k celkovému stylu foremního večírku nebo oslavy, které jsme schopny zajistit a připravit Vám tak jedinečný a stylový sweet bar se vším všudy tak, aby vše bylo naprosto dokonalé.

Přáli byste si takový sladký koutek a nebo jen náš sweet catering?

Napište nám, k jaké příležitosti a pro kolik lidí ho budete chtít připravit, předpokládaný rozpočet, preferované dezerty,  příchutě a my Vám rády vše sestavíme na míru nebo se u nás zastavte a my Vám se vším poradíme a vybereme pro Vás jen to nejlepší.

U svatebního dortu si můžete vybrat

Korpus: čokoládový, vanilkový, mramorový, ořechový, bezlepkový

Krém: čokoládový, vanilkový, karamelový, ovocný, kávový, jogurtový

 • jak na cukrovinky na svatbě
 • Květiny, svatební tabule, výzdoba a doplňky, textilie – to vše tvoří s dortem jeden harmonický celek v jednotné barvě nebo stylu či tématu.
 • Svatební dort je povinnou záležitostí každé svatební hostiny. Ke společnému krájení dortu novomanželi se totiž váže několik pověr. Novomanželé by měli dort společně rozkrojit a podělit se s hosty, což symbolizuje vzájemnou pomoc v manželství. Říká se také, že nevěsta by měla krájet dort a zároveň by ruku na noži měl držet i ženich jako znak budoucí opory. Žádný z hostů také nesmí dort odmítnout, protože by to jemu i novomanželům přineslo smůlu.

TIP: Jak vybrat ten nejdokonalejší dort pro vás Nemůžete se rozhodnout, jaký dort vybrat? Vybíráte nejen design, ale také chuť. U svatebního dortu se většinou snoubí několik chutí dohromady. Bude to spolu ladit? Bude chutnat vám i vašim hostům? Nechte si od nás připravit zkušební dorty.

 • CANDY BAR – sladký bar (sweet bar) je obdobou švédského stolu jen s tím rozdílem, že je plný mini zákusků, dortíků a sladkostí všeho druhu.
 • CAKE POPS – pečená lízátka – lízátka z těsta smíchaného s krémem, obalené v bílkové polevě nebo čokoládě jsou absolutním hitem posledních sezón.
 • CUPCAKE – malý dortík pro jednu osobu. Servíruje se v barevném papírovém košíčku a často bývá ještě ozdobený vlaječkou nebo jiným originálním zápichem.
Chcete s něčím poradit?
Rádi Vám poradíme.