• O nás

    Velice rádi uděláme z vaší akce
    nezapomenutelný zážitek

Dlouhodobě se zaměřujeme na prodej i aranžování dekorací na svatbách, firemních akcích, večírků a eventů. Zdobíme také firemní prostory, veletrhy, prodejny, hotely a restaurace. Výzdobu umíme vytvořit na klíč se službami od A do Z, nebo vám pomůžeme s některou její částí. Přizpůsobíme se vašim potřebám a vytvoříme nabídku na míru.

Kdo jsme a co nabízime

AGENTURA, TÝM DEKORATÉREK
PŮJČOVNA DEKORACÍ, KVĚTINY
PRODEJNA, KONZULTACE VÝZDOBY
E-SHOP DEKORACÍ

Co děláme

  • prodáváme různorodé dekorace na vaši svatbu, oslavu nebo komerční akci
  • nabízíme služby kordinátorů, dekoratérů, aranžérů, floristů, cukrářů a dalších odborníků, bez nichž se žádná svatba neobejde (vč. cateringu a občerstvení)
  • provozujeme 2 vzorkové prodejny, ve kterých si můžete prohlédnout naaranžované  tabule a vystavené různé dekorace a doplňky
  • půjčujeme stoly, židle, potahy, ubrusy, slavobrány, koberce, vázy a dekorace a další svatební a party mobiliář, vč. mnoha dekorací
  • umíme všechny činnosti zkoordinovat tak, že vaše akce šlape jako hodinky, a to bez starostí

Víte, proč se k nám zákazníci opakovaně vracejí?

1. Široký výběr a velmi výhodné ceny

Nabízíme veškeré svatební a party dekorace a doplňky. Disponujeme nejširší nabídkou a nejvýhodnějšími cenami svatebních dekorací a doplňků na trhu. Hlídáme ceny konkurence.

2. Akce na klíč nebo pouze dílčí výpomoc

U nás máte na výběr. Buď si koupíte zboží a vše ostatní si zařídíte sami, nebo vám pomůžeme svatbu zorganizovat a zakoupené doplňky naaranžovat na své místo.

3. Profesionálové ve svém oboru

Odborníky v oblasti pořádání svateb a eventů vybíráme na míru vašim potřebám. Zakládáme si na pečlivém výběru zaměstnanců, dodavatelů i spolupracovníků.

4. Různé rozpočty, různé nabídky

Ve svém portfoliu máme svatby s velmi rozdílným rozsahem a rozpočtem. Nezalekneme se uspořádání akce za 500 000 Kč, ale také vypomůžeme s akcí za několik tisíc.

5. Půjčovna šetří náklady

Provozujeme půjčovnu dekorací, svatebního a party mobiliáře a různých textilií. V nabídce máme také 3 000 kusů potahů na židle.

S KÝM SPOLUPRACUJEME