• Svatební půjčovna dekorací

    Půjčíme vám veškeré svatební dekorace a cateringové zařízení, které je potřebné pro hladký průběh vačí svatby, večírku nebo firemní akce. S naším vybavením bude váše páry, večírek nebo svatba naprosto jedinečná a dokonalá. Zapůjčíme i další nezbytné vybavení na vaši svatbu, večírek nebo firemní akci.

Připravujete společenskou akci, svatbu či jinou událost a nemáte tušení, kde seženete všechno to nádobí, židle, stoly, dekorace, gastro zařízení atd.? Odpověď je jednoduchá. My vám veškeré cateringové vybavení půjčíme. Ano, půjčíme vám skutečně všechno od příborů přes nábytek a stany až po profesionální gastronomické vybavení.

Proměníme Vaši svatbu v sen. Půjčovna svatebních dekorací bez stresu. Půjčovna svatebního vybavení, inventáře, svatebních dekorací. 

Potřebujete něco speciálního? Třeba ledovou sochu nebo čokoládovou fontánu? I to dokážeme zařídit. V naší půjčovně zkrátka najdete vše potřebné pro catering, raut, svatbu a jiné společenské události. Celou akci vám navíc pomůžeme zorganizovat a vyzdobit, jak dekoracemi, tak balónkami a květinami. Vybavení  a dekorace dovezeme na místo konání a zase si ho odvezeme.

Inventář je nedílnou součástí vašeho dne D. Co přesně  potřebujete, to záleží na místě konání večírku nebo hostiny. Jestliže nechcete mít starosti s nakupováním a následným využitím vybavení, je pro vás vhodnější využít pro vyzdobení vašeho dne naši půjčovnu. Veškerý sortiment v půjčovně pravidelně obměňujeme a udržujeme jej v bezvadném stavu.

TIP: Potahy na židle z naší půjčovny jsou ve stavu, čisté a připravené k okamžitému použití. Jsou na nich běžné známky opotřebení – půjčovna. Pokud chcete mít potahy zcela nové, můžete si je u nás zakoupit. Jeden potah stojí 177 Kč. Elastický i saténový potah je univerzální a jde navléci na každou židli.

Chcete s něčím poradit?
Rádi Vám poradíme.