• Zapůjčení potahů, mobiliáře a dekorací

    Oblékneme židle na vaší svatební tabuli do svátečního,
    zapůjčíme i další nezbytné vybavení na vaši svatbu nebo oslavu

Dokonalá svatba se neobejde bez nádherných doplňků. Některé vybavení využijete jen jednou – na vaší svatbě. Proto je vhodnější si doplňky či svatební mobiliář zapůjčit. Neváhejte tedy využít služeb našich půjčoven potahů a dekorací jak v Praze, tak na Moravě – v Troubelicích (osobní předání). Vybrané potahy a dekorace zasíláme službou PPL po celé České republice.

Svatební inventář je nedílnou součástí vašeho dne D. Co přesně na svatbu potřebujete, to záleží na místě konání obřadu nebo hostiny. Některá místa uskutečnění svateb jsou již na tuto slavnost připravena a nepotřebují k výbavě téměř nic. Jinde si musíte vše obstarat. A totéž platí i u hostiny. Pokud se vám poštěstí, že obřad i hostina mají základní mobiliář k dispozici, nastupuje na řadu dekorování a zdobení.

Jestliže nechcete mít starosti s nakupováním a následným využitím svatebního vybavení, je pro vás vhodnější využít pro vyzdobení vašeho svatebního dne naši půjčovnu. Veškerý sortiment v půjčovně pravidelně obměňujeme a udržujeme jej v bezvadném stavu.

TIP: Potahy na židle z naší půjčovny jsou ve stavu, čisté a připravené k okamžitému použití. Jsou na nich běžné známky opotřebení – půjčovna. Pokud chcete mít potahy zcela nové, můžete si je u nás zakoupit. Jeden potah stojí 177 Kč. Elastický i saténový potah je univerzální a jde navléci na každou židli.

Možnost osobního předání

Prodejna Troubelice u Uničova, Obecní úřad Troubelice 352

Svatební doplňky s.r.o., 5. května 7/1324, 140 00 Praha 4

Zaslání po celé České republice službou PPL

do 25 ks – 180 Kč
do 50 ks – 280 Kč
do 70 ks – 380 Kč
do 100 ks – 480 Kč

 

Chcete s něčím poradit?
Rádi Vám poradíme.