• Svatební výzdoba

  Nazdobená slavnostní tabule je pro Váš den nezbytná,
  na výběr máte z mnoha variant výzdoby

Hostina je důležitým momentem vašeho velkého dne. Proto bývá perfektně vyzdobená a pečlivě připravená. Pomůžeme vám s naaranžováním nádobí i svatebních dekorací a zapůjčíme vázy, svícny, lucerny, klícky, dřevěné nápisy, ubrusy, stoly, židle, potahy na židle i okrasné mašle.

Jak na výzdobu tabule?

Dekorace tabule jsou nepřeberné, záleží tedy jen na vkusu, ale zároveň by zvolené doplňky měly společně ladit a nesklouznout ke zbytečné kýčovitosti. Volte jednotný styl výzdoby – použijte stejný druh květin, jaké jste vybrali pro svatební kytici nevěsty. Ideální je ladit celou hostinu a tedy i doplňky jednotně. Základem výzdobytabule je kvalitní ubrus, na který se naaranžuje středový pás či šerpa z organzy, juty, saténu pavučinky či krajky. Použít můžete také perličky či kamínky pro doladění slavnostní atmosféry. Na slavnostní stůl patří také jmenovky určující zasedací pořádek a pak sepsané menu.

Jakými dekoracemi ozvláštníte slavnostní stůl:

 • potahy na židle a stuhy (jutové, saténové, krajkové, organzové…)
 • ubrusy a rautové sukně
 • středový pás nebo šerpa na stůl (juta, tyl, satén, krajka, organza, pytlovina, mech…)
 • papírové ubrousky, spony, jmenovky, menu, perličky a kamínky
 • dřevěné dekorace, písmena a názvy (pan a paní, ženich a nevěsta, láska apod.)
 • stojany na zasedací pořádek, svícny, svíčky, vázy

Návrh svatební výzdoby

 • osobní schůzka, ukázka návrhu, výzdoby a květin – 1900,- Kč
 • zpracování inspirace, výzdoby a květin – PDF – 900,- Kč

Cena výzdoby

Je pro nás velice důležité zjistit vaše představy a přání o svatebním dni, abychom je pak mohli proměnit ve skutečnost. Úvodní schůzka zaměřená na vaše představy o svatbě a informace o našich službách je ZDARMA.

Kalkulace ceny za výzdobu na klíč se odvíjí od počtu svatebních hostů. Uvedené ceny jsou za naše služby, které zahrnují konzultace se snoubenci, konzultace se správci místa hostiny a obřadu, komunikaci s dodavateli, přípravné práce, realizaci výzdoby a deinstalaci výzdoby. Cena nezahrnuje pronájem inventáře, realizaci květinové výzdoby, ostatní materiál a cestovné 10 Kč/km. Výslednou kalkulaci vám zpracujeme po úvodní schůzce.

TIP: Jak zamezit zmatkům v zasedacím pořádku? Pomohou vám jednotné svatební tiskoviny. Na vaší svatební tabuli nebudou chybět jmenovky, ale pro rychlejší orientaci doporučujeme vytvořit zasedací plán. Ideální je, když tento plán umístíte u vstupu do místa, kde se samotná hostina koná.

 • BĚHOUN či ŠERPU najdete na svatební tabuli. Jde o středový pás, který je k dostání v nepřeberném množství barev a provedení. V kombinaci s čistě bílým ubrusem vytváří krásný slavnostní dojem.
 • ORGANZA nebo VOÁL jsou lehké poloprůsvitné textilie (podobají se zácloně, krajce, síťovině aj.), které se na svatbách hojně používají na dekorace při obřadu i hostině. Najdete je jako mašle či přehozy na židlích, jako středový pás na slavnostní tabuli, jako závěsy v sále se zábavou nebo vytváří slavnostní dojem svatebního altánu nebo slavobrány. Vyrábí se v mnoha barvách.
 • RAUTOVÁ SUKNĚ (SKIRTING) – potah na rautový stůl. Je to nařasený závěs, který zakryje nohy rautového stolu.
Chcete s něčím poradit?
Rádi Vám poradíme.