• Svatební obřad

    Svatební obřad si žádá důstojné místo s perfektní výzdobou

Svatební obřad je nejdůležitější akt svatby. Má svá pravidla – legislativní i konvenční. Abyste netápali, jsme tu pro vás my. Akt, který právně zpečetí váš sňatek, může být na rozličných místech a odehrává se v mnoha různých podobách.

Svatební obřad pod kontrolou – co nabízíme

Postaráme se o svatební výzdobu místa konání obřadu – kostela, obřadní místnosti, vnitřních i venkovních prostor. Svatební Výzdobu navrhneme a precizně zrealizujeme – svatební květiny a svatební dekorace dovezeme na místo a naaranžujeme. Jako prodejci dekorací vám také dokážeme nabídnout ty nejvýhodnější ceny na trhu, nakupovat můžete na našich prodejnách v Praze a Troubelicích nebo v e-shopu. Při uspořádání toho nejkrásnějšího svatebního obřadu se neobejdete bez svatebního mobiliáře (stolek, židle, slavobrána, altánek), který si u nás můžete zapůjčit.

Co rozhoduje o stylu svatby?

  • církevní nebo civilní obřad
  • místo svatebního obřadu i hostiny
  • velká svatba a honosná svatba nebo svatba v úzkém kruhu rodiny a přátel
  • velmi formální, ale také netradiční, extravagantní, nejčastější je kompromis
  • roční období, kdy se svatba koná

TIP: Potřebujete pomoci se svatebními dekoracemi na obřadu? Využijte konzultace, kde vás seznámíme s aktuálními trendy v pořádání svatebních obřadů a v jejich výzdobě. Zjistíme společně, jaký styl svatby je pro vás ten pravý. Nabízíme také službu výzdoby na klíč, kdy se postaráme o všechno za vás.

  • SVATEBNÍ SLAVOBRÁNA neboli svatební oblouk je na většině svateb pod širým nebem, obvykle je slavobrána zdobena živými květy a podtrhne slavnostní atmosféru svatebního obřadu.
  • CEREMONIÁŘ – odborník starající se na svatbě o správný chod aktivit a dodržování konvencí zejména při obřadu. Díky němu se tak můžou všichni hosté skvěle bavit a nemusí se starat o harmonogram. Jako ceremoniář se také označuje detailní soupis aktivit svatebního dne.
Chcete s něčím poradit?
Rádi Vám poradíme.