Svatební dekorace a výzdoba

V prodejně najdete širokou škálu barev i materiálů dekorací i textilií. Obchod se pyšní cenami, které patří k nejnižším na trhu. Pokud potřebujete více informací nebo rozsáhlou svatební konzultaci, objednejte si u nás schůzku info@svatebni-doplnky.cz nebo na 605 578 69. 

  • SVATEBNÍ VÝZDOBA
  • SVATEBNÍ PŮJČOVNA
  • VÝZDOBA NA PLES
  • VÝZDOBA PRO FIRMY
  • VÝZDOBA PRO RESTAURACE
  • PŮJČOVNA POTAHŮ, UBRUSŮ A RAUTOVÝCH SUKNÍ

 

Kamenná prodejna plná svatebních dekorací a svatebních doplňků sídlí v budově Obecního úřadu v Troubelicích u Uničova. Obchod nabízí LEVNÉ dekorace a doplňky. Najdete u nás svatební dekorace na svatební tabuli, obřad a večerní párty. 

Součástí obchodu je také půjčovna svatebního mobiliáře. Máme k dispozici 2 000 elastických potahů na židle, také dřevěný altánek, slavobránu, vysoké a nízké skleněné vázy a další dekorační sortiment nezbytný na svatbách a velkých oslavách. Máme velký výběr svatebních dekorací na dekorování tabule, aut i obřadu. Zapůjčujeme slavobránu, obřadní stolek, koberec, vázy, bedýnky, dřevěnou kulatinu, potahy, mašle na židle, ubrusy a rautové sukně atd.

dusty_blue
classic_wedding.jpg_
forest_wedding.jpg_
Svatební dekorace
so_sweet_wedding
white_gold_wedding

Když potřebujete pomocnou ruku…

Nabídka doplňkových služeb:

Příprava vaší báječné svatby, oslavy nebo firemního večírku v 5 krocích

1. KROK: KONZULTACE

Na úplném začátku stojí konzultace s koordinátorkou, které svěříte své představy o vaší svatbě, firemní akci, večírku i oslavy.

01
40
Svatební dekorace
02

2. KROK: INSPIRACE

Na schůzce se dozvíte o aktuálních trendech, sezónních požadavcích a také si budete moci prohlédnout naše portfolio. Máme na kontě stovky svateb, firemních oslav, večírků, narozenin a jiných akcí.

3. KROK: NABÍDKA

Jakmile budete mít jasno, vytvoříme soupis všech požadovaných položek a vytvoříme vám nabídku s cenovou kalkulací. Připravili jsme výhodné balíčky.

03
Svatební dekorace
Svatební dekorace
04

4. OBJEDNÁVKA

Finální objednávka obsahuje soupis objednaných položek (zboží i služby) a také další provozní záležitosti a detaily k realizaci. Zaplatíte 80% zálohu.

5. VŠE BEZ STAROSTÍ

V předvečer vašich vdavků připravíme svatební tabuli, sál na hostinu i zábavu, prostranství obřadu a další. Všechny dekorace budou na svém místě. V Den D vám doručíme vaše čerstvé květiny a připravíme je dle dohodnutého scénáře.

05
Svatební dekorace